Шумский Игорь Васильевич

Юридические услуги, адвокат в Запорожье

  
  

Новости, события и прочие интересные публикации

   Адвокатом може бути фізична особа, яка мае повну вишу юридичну освіту, володіе державною мовою, мае стаж роботи в галузі права не менше двох років, склада кваліфікаційний іспит, пройшла стажування (крім випадків, встановлених Законом України № 5076-VI від 05 липня 2012 року «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), склада присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

   Під повною вищою юридичною освітою розуміється повна вища юридична освіта, здобута в Україні, а також повна вища юридична освіта, здобута в іноземних державах та визнана в Україні в установленому законом порядку.
   Стаж роботи в галузі права — стаж роботи особи за спеціальністю після здобуття нею повної вищої юридичної освіти.

   Особа, яка виявила бажання стати адвокатом та відповідає зазначеним вимогам мае право звернутися до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за місцем проживания із заявою про допуск до складення кваліфікаційного іспиту.

   Порядок допуску до складення кваліфікаційного іспиту та методика оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльньстю затверджене рішенням Ради адвокатів Українини № 154 від 01 червня 2013 року.

   Дія зазначеного Порядку поширюеться на гроомадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства, які звертаються за набуттям статусу адвоката вперше, повторно, або після позбавлення права на заняття адвокатською діяльністю. При цьому, дія порядку не поширюеться на виршення питания набуття адвокатом іноземної держави права на заняття адвокатською діяльністю в Україні.

   Кваліфікаційний іспит є атестуванням особи, яка виявила бажання здіснювати адвокатську діяльність і полягая у виявленні знань особи, яка виявила бажання займатися адвокатською діяльністю, в галузі права, історії адвокатури, адвокатської етики та виявленні рівня її практичних навичок і умінь у застосуванні нормативно-правових актів.

ПРОГРАМА СКЛАДЕННЯ ПИСЬМОВОГО ІСПИТУ:

I. Складання цивільних процесуальних документів.
II. Складання господарських процесуальних та адміністративних процесуальних документів.
III. Складання кримінальних процесуальних документів та процесуальних документів щодо адміністративних правопорушень.
IV. Складання висновку щодо правової позиції та тактики захисту або надання іншої правової допомоги по фабулі наданої справи.

ПРОГРАМА СКЛАДЕННЯ УСНОГО ІСПИТУ:

I. Історія адвокатури. Правовий статус адвокатури та адвокатська діяльність.
II. Правила адвокатської етики.
III. Конституційне право.
IV. Цивільне право.
V. Цивільне процесуальне право.
VI. Кримінальне право.
VII. Кримінальне процесуальне право.
VIII. Господарське та господарське процесуальне право.
IX. Законодавство про працю.
X. Житлове право.
XI. Сімейне право.
XII. Законодавство про адміністративні правопорушення та адміністративне судочинство.
XIII. Бюджетне, податкове та митне законодавство.
XIV. Законодавство про довкілля (земельне, водне, про надра тощо).
XV. Європейська конвенція про захист прав людини і основоположних свобод.

 

Счётчики посещений

Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Запорожье. Городской портал.

Адвокат в Запорожье, юрист в Запорожье, адвокат Шумский Игорь Васильевич, адвокат по семейным делам, юридическая консультация Запорожье, Рада адвокатов Запорожской области, адвокат по ДТП в Запорожье, взыскание алиментов и долгов, выселение, расторжение брака, лишение родительских прав, наследственные, земельные, банковские споры, адвокат по уголовным делам в Запорожье, адвокат по административным делам, заявление (формуляр) в Европейский суд по правам человека, подготовка исков, апелляций, кассаций

 

г. Запорожье, пр. Моторостроителей, д. 54 (за магазином «Ришелье»)
Пн.-Сб. с 10-00 до 17-00
Предварительная запись обязательна
Тел. моб.: +38 (093) 361 19 78
Тел. моб.: +38 (099) 964 81 78
Почта: igorshumskiy2601@gmail.com

 

Copyright © 2017. Все права защищены. При копировании материалов с этого сайта, прямая и активная ссылка на сайт shumskiy.com.ua обязательна.