Шумский Игорь Васильевич

Юридические услуги, адвокат в Запорожье

  
  

Новости, события и прочие интересные публикации

Суббота, 20 мая 2017 00:56

Адвокатів для надання безоплатної правової допомоги хочуть відбирати по-новому!

Оцените материал
(17 голосов)

   Незабаром на розгляд уряду можуть винести проект змін до нормативно-правової бази, що регулює порядок і умови відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги. Про це повідомляється на сайті Координаційного центру з надання правової допомоги.

   Зокрема, фахівцями Координаційного центру з надання правової допомоги на основі рекомендацій щодо удосконалення системи відбору адвокатів, які залучаються до надання БВПД, напрацювано зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362, що затверджує Порядок і умови проведення конкурсу та вимог до професійного рівня адвокатів, які залучаються до надання БВПД.

   Проектом змін пропонуються для реєстрації участі адвокатів у відборі перейти від подання паперових копій документів адвокатами до онлайн-реєстрації на участь у конкурсі із завантаженням сканованих копій документів.

   Також пропонується перейти від письмового тестування, що перевіряється комісією, до дистанційного онлайн-курсу, що оцінюється системою автоматично.

   Щодо документів, які повинен подати адвокат для участі у відборі, запропоновано зменшити їх кількість та спростити формат подачі. Так, заповнення адвокатом анкети та біографічної довідки запропоновано здійснювати в онлайн режимі. Прийом документів будуть забезпечувати фахівці Координаційного центру; вони ж адмініструватимуть доступ до дистанційного курсу. Комісії отримуватимуть для розгляду вже опрацьовані документи. Адвокатам же потрібно буде лише один раз прибути до відповідного регіонального центру з надання БВПД для участі в індивідуальній співбесіді, що проводитиметься конкурсними комісіями.

   Щодо останніх, то запропоновано внести зміни до складу таких комісій, зокрема – вилучити з їх складу представників Координаційного центру та Міністерства юстиції, збільшивши відповідно кількість представників вищих юридичних навчальних закладів. При цьому головами комісій та їх секретарями пропонується визначити представників регіональних центрів з надання БВПД, а не ГТУЮ, як це було донині.

   За словами першого заступника директора Координаційного центру Мирослава Лаврінка, наступними кроками є: доопрацювання проекту змін за результатами обговорення; внесення проекту постанови на розгляд Уряду, її прийняття; внесення змін до наказу Міністерства юстиції від 15.10.2012 № 1520/5 «Про затвердження форм документів, що використовуються під час проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання БВПД», підготовка (оновлення) та обговорення дистанційного курсу і його онлайн-платформи, створення веб-сторінки реєстрації для участі у конкурсі.

Прочитано 55 раз

Оставить комментарий

Популярные материалы

Счётчики посещений

Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Запорожье. Городской портал.

Адвокат в Запорожье, юрист в Запорожье, адвокат Шумский Игорь Васильевич, адвокат по семейным делам, юридическая консультация Запорожье, Рада адвокатов Запорожской области, адвокат по ДТП в Запорожье, взыскание алиментов и долгов, выселение, расторжение брака, лишение родительских прав, наследственные, земельные, банковские споры, адвокат по уголовным делам в Запорожье, адвокат по административным делам, заявление (формуляр) в Европейский суд по правам человека, подготовка исков, апелляций, кассаций

 

г. Запорожье, пр. Моторостроителей, д. 54 (за магазином «Ришелье»)
Пн.-Сб. с 10-00 до 17-00
Предварительная запись обязательна
Тел. моб.: +38 (093) 361 19 78
Тел. моб.: +38 (099) 964 81 78
Почта: igorshumskiy2601@gmail.com

 

Copyright © 2017. Все права защищены. При копировании материалов с этого сайта, прямая и активная ссылка на сайт shumskiy.com.ua обязательна.