Шумский Игорь Васильевич

Юридические услуги, адвокат в Запорожье

  
  

Новости, события и прочие интересные публикации

Понедельник, 03 апреля 2017 08:55

В Україні хочуть запровадити електронні трудові книжки

Оцените материал
(19 голосов)

   Уряд планує реформи в Пенсійному фонді. Зокрема пенсіонерам планують видати електронні посвідчення, а працюючим українцям - електронні трудові книжки. За електронними трудовими книжками в Інтернеті можна буде простежити кар'єру будь-якого українця, дізнатися розмір заробітної плати, кількість робочих місць і т. д.

   За словами керівництва Пенсійного фонду України, такий документ, на відміну від паперового, буде неможливо сфальсифікувати, адже паперову трудову завжди можна втратити після «поганого» звільнення.
Систему створять на базі Реєстру застрахованих осіб, в якому вже є інформація про прийняття та звільнення з роботи. Наступний крок - доповнити базу відсутньою інформацією і запустити послугу «Електронна трудова книжка».

   Також керівництво Пенсійного фонду зазначило, що в другій половині року ПФ планує підготувати необхідну нормативну базу для запуску електронних трудових книжок.

   До слова, електронні трудові книжки в Україні планували запровадити ще в 2006 році, проте реформу запустити так і не вдалося.

   Пенсійні посвідчення, згідно з планом ПФ, також «підуть в онлайн». Зараз електронні посвідчення отримали тільки пенсіонери з числа переселенців. Вони містять цифровий підпис, що дозволяє отримувати документи на веб-порталах органів влади. Також електронне посвідчення дозволить переглядати інформацію про розмір пенсії, страховий стаж і т. д. онлайн. У майбутньому пенсіонери також будуть отримувати СМС в день нарахування пенсії. «Засобами індивідуального масового інформування (СМС та електронні листи) пенсіонеру також будемо повідомляти про те, які документи потрібно донести, що змінилося в пенсійному законодавстві тощо», - розповідають у Пенсійному фонді.

   Електронні пенсійні справи дозволять значно скоротити процес оформлення пенсій. Якщо у паперовому вигляді на це доводилося витрачати до десяти робочих днів, після нововведення на оформлення справи йде близько півгодини.

   Електронні пенсійні посвідчення також не допустять втрату і можливу фальсифікацію пенсійних справ.

Прочитано 103 раз

Оставить комментарий

Популярные материалы

Счётчики посещений

Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Запорожье. Городской портал.

Адвокат в Запорожье, юрист в Запорожье, адвокат Шумский Игорь Васильевич, адвокат по семейным делам, юридическая консультация Запорожье, Рада адвокатов Запорожской области, адвокат по ДТП в Запорожье, взыскание алиментов и долгов, выселение, расторжение брака, лишение родительских прав, наследственные, земельные, банковские споры, адвокат по уголовным делам в Запорожье, адвокат по административным делам, заявление (формуляр) в Европейский суд по правам человека, подготовка исков, апелляций, кассаций

 

г. Запорожье, пр. Моторостроителей, д. 54 (за магазином «Ришелье»)
Пн.-Сб. с 10-00 до 17-00
Предварительная запись обязательна
Тел. моб.: +38 (093) 361 19 78
Тел. моб.: +38 (099) 964 81 78
Почта: igorshumskiy2601@gmail.com

 

Copyright © 2017. Все права защищены. При копировании материалов с этого сайта, прямая и активная ссылка на сайт shumskiy.com.ua обязательна.