Новости, материалы, практика

На сайті НААУ зафункціонував електронний сервіс «Особистий кабінет адвоката»

На сайті Національної асоціації адвокатів України функціонує електронний Особистий кабінет адвоката. За допомогою цього сервісу удосконалюються профайли адвокатів у базі даних ЄРАУ. Відтепер кожен адвокат, зареєструвавшись, може скористатися сервісом, який спрощує організаційну роботу та дозволяє оплатити щорічні внески, надавати інформацію щодо діяльності, підвищення кваліфікації, стажу, досвіду роботи тощо.

Так, особистий кабінет адвоката - це електронний профайл, в який кожен адвокат, який зареєстрований в Єдиному реєстрі адвокатів України, може особисто вносити дані щодо своєї діяльності, а також відслідковувати нарахування балів з підвищення кваліфікації. Крім цього, за допомогою цього сервісу удосконалюються профайли адвокатів у базі даних ЄРАУ.

Також, крім законодавчо визначених відомостей, можна опублікувати допоміжну інформацію щодо засобів зв’язку, посади в органах адвокатського самоврядування, загального стажу адвокатської діяльності, категорії ведення справ, нагород, підвищення кваліфікації, даних про офіційні сторінки в соціальних мережах. Додатково користувач може розміщувати на своєму профайлі логотип, веб-сайт своєї організації. Адвоката в базі легко буде знайти за номером телефона. З метою додаткової ідентифікації особи необхідно додати до профайла електронну версію власної фотокартки.

Як зареєструватися?

На офіційному сайті НААУ в правому верхньому кутку є вкладка «Вхід для адвоката». Для реєстрації слід вказати e-mail, який зазначено у ЄРАУ, та пройти ідентифікацію. Після створення власного профайла адвокат може заповнювати необхідні поля та додавати дані про себе та свою діяльність.

Як зазначається, за допомогою особистого кабінета адвокат може легко донести до потенційного клієнта вичерпні дані про себе та розширити коло своїх контактів. Крім того, у кожного адвоката в особистому кабінеті на сьогоднішній день є можливість сплатити щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2019 р. та переглянути сплати за попередні роки.

У подальшому буде реалізована можливість сформувати та роздрукувати ордер адвоката, переглянути графік заходів з підвищення кваліфікації, координувати облік зарахованих балів з проходження підвищення кваліфікації тощо.

Із рішенням РАУ №190 щодо «Питання ведення Єдиного реєстру адвокатів України» можна ознайомитися за посиланням. Детально ознайомитися із Порядком ведення Єдиного реєстру адвокатів України, можна ознайомитися тут.

Відеоролик про використання нового сервісу можна переглянути на Youtube-каналі НААУ.

 

Услуги адвоката по ст. 130 КУпАП, семейным, гражданским, жилищным и ДТП спорам.

+38 099 964 81 78

Адвокат Запорожье, Адвокат Вольнянск, Адвокат Мелитополь, Адвокат Орехов, Адвокат Токмак, Адвокат Бердянск, Адвокат Пологи, Адвокат по расторжению брака, адвокат по алиментам, адвокат по разделу имущества, адвокат по выселению

 

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО УСПЕШНО ЗАВЕРШЁННЫХ СУДЕБНЫХ ПРОЦЕССОВ В СУДЕ ПЕРВОЙ ИНСТАНЦИИ

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО РЕЗУЛЬТАТИВНО ОБЖАЛОВАННЫХ РЕШЕНИЙ В СУДАХ АПЕЛЛЯЦИОННОЙ И КАССАЦИОННОЙ ИНСТАНЦИИ

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО КЛИЕНТОВ, КОТОРЫЕ ОБРАЩАЮТСЯ ПОВТОРНО, В СЛУЧАЕ ВОЗНИКНОВЕНИЯ НЕОБХОДИМОСТИ

ЮРИДИЧЕСКАЯ ВСЯЧИНА

Новости, полезные материалы и судебная практика

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ЮРИДИЧЕСКАЯ ВСЯЧИНА

Новости, полезные материалы и судебная практика

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ОБРАЗЦЫ ДОКУМЕНТОВ

Иски, заявления, ходатайства

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ОБРАЗЦЫ ДОКУМЕНТОВ

Иски, заявления, ходатайства

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ
© 2016 - 2019 Адвокат Шумский Игорь Васильевич. Телефон: +38 099 964 81 78. E-mail: igorshumskiy2601@gmail.com.