Новости, материалы, практика

ЄСПЛ створив новий сервіс для електронного спілкування з представниками заявників

Після тривалого (з 2016 р.) тестування на окремих користувачах електронної системи обміну документами, Європейський суд з прав людини нарешті відкрив до неї доступ усім заявникам. Про це зазначає "ECHR: Ukrainian Aspect".

Так, eComms - сервіс, впроваджений ЄСПЛ для електронного спілкування з представниками заявників. Він активується лише після комунікації (тобто, прийняття) скарги, коли справа переходить на стадію провадження і уряд держави-відповідача має подати зауваження.

Інструмент електронної комунікації надається тим скаржникам, які належно обґрунтували звернення, що має підстави для розгляду. Сутність і зручність системи полягає в тому, що через неї можна подавати (завантажувати) свої процесуальні документи: заперечення, вимоги, інші документи, не відправляючи кореспонденцію у паперовій формі. Ключова перевага у цьому - економія часу на пересилання та отримання документації з миттєвим підтвердженням отримання.

Як зазначається, eComms підтримується лише в операційних системах Windows і Mac OS X у всіх популярних браузерах. У разі виникнення труднощів, або якщо документи повинні бути надіслані терміново, наприклад, для дотримання часових обмежень, їх слід надіслати факсом за номером: +33 (0) 3 88 41 27 30. Вказано, що eComms також не повинна використовуватися для листування за правилом 39 (тимчасові заходи) Регламенту Суду до передачі справи.

Всі документи, які надсилатимуться до ЄСПЛ, повинні бути у форматі PDF. У разі необхідності вони, звісно, мають бути підписані. З технічного боку важливо розуміти, що документи мають бути у текстовому форматі, але ні в якому разі не PDF-файл на основі зображень.

Більше того, ці документи повинні бути максимально оптимізовані, а також якомога меншими за розміром самого файлу - без шкоди для читання. Максимально дозволений розмір для кожного PDF-документа становить 50 Мб. Якщо файл перевищує цей розмір, документ повинен бути розділений і названий відповідним чином (наприклад, Part 1, Part 2 тощо).

При цьому для позначення найменування файлів, що завантажуються до eComms, треба використовувати лише символи з розширеного коду ASCII. Кирилиця та інші алфавіти не допускаються.

Для користування системою eComms створюється особистий кабінет. Ключом до нього є адреса електронної пошти, надана заявником під час подання скарги. У разі, якщо ви працюєте в юридичній компанії, буде правильним надати загальну електронну адресу (звісно, вона має реально і регулярно переглядатися), щоб до особистого кабінету за необхідності мали доступ кілька користувачів - юристів компанії.

Про зміну адреси електронної пошти особистого кабінету eComms слід інформувати ЄСПЛ. З керівництвом eComms для представників англійською мовою можна ознайомитися на сайті ЄСПЛ.

 

Услуги адвоката по ст. 130 КУпАП, семейным, гражданским, жилищным и ДТП спорам.

+38 099 964 81 78

Адвокат Запорожье, Адвокат Вольнянск, Адвокат Мелитополь, Адвокат Орехов, Адвокат Токмак, Адвокат Бердянск, Адвокат Пологи, Адвокат по расторжению брака, адвокат по алиментам, адвокат по разделу имущества, адвокат по выселению

 

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО УСПЕШНО ЗАВЕРШЁННЫХ СУДЕБНЫХ ПРОЦЕССОВ В СУДЕ ПЕРВОЙ ИНСТАНЦИИ

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО РЕЗУЛЬТАТИВНО ОБЖАЛОВАННЫХ РЕШЕНИЙ В СУДАХ АПЕЛЛЯЦИОННОЙ И КАССАЦИОННОЙ ИНСТАНЦИИ

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО КЛИЕНТОВ, КОТОРЫЕ ОБРАЩАЮТСЯ ПОВТОРНО, В СЛУЧАЕ ВОЗНИКНОВЕНИЯ НЕОБХОДИМОСТИ

ЮРИДИЧЕСКАЯ ВСЯЧИНА

Новости, полезные материалы и судебная практика

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ЮРИДИЧЕСКАЯ ВСЯЧИНА

Новости, полезные материалы и судебная практика

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ОБРАЗЦЫ ДОКУМЕНТОВ

Иски, заявления, ходатайства

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ОБРАЗЦЫ ДОКУМЕНТОВ

Иски, заявления, ходатайства

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ
© 2016 - 2019 Адвокат Шумский Игорь Васильевич. Телефон: +38 099 964 81 78. E-mail: igorshumskiy2601@gmail.com.