Образцы процессуальных документов

Ходатайство об оглашении розыска должника (Клопотання про оголошення розшуку боржника)

Відповідно до ст. 438 Цивільного процесуального кодексу України розшук боржника або дитини, привід боржника оголошуються за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника або дитини чи місцезнаходженням їхнього майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача. Суд має право витребувати від виконавця всі необхідні документи для вирішення питання про оголошення розшуку. Суд розглядає подання виконавця протягом десяти днів.

 

Начальнику Вознесенівського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя ГТУЮ у Запорізькій області

69006, м. Запоріжжя, пр. Металургів, буд. 6

 

СТЯГУВАЧ:

Іванов Олександр Іванович, 28.06.1956 р.н.

Паспорт серія АА 777777 виданий Шевченківським РВ УМВС України в Запорізькій області 31.07.2001 р.

Адреса місця реєстрації:

м. Запоріжжя, вул. Слов’янський Базар, буд. 65, кв. 11

Телефон: +38 099 99 99 999

 

КЛОПОТАННЯ

про оголошення розшуку боржника

На теперішній час в провадженні Вознесенівського відділу державної виконавчої служби міста Запоріжжя Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області знаходиться виконавче провадження ВП № 77777777 по примусовому стягненню на користь Іванова О.І. грошових коштів з боржника Сорокіна Андрія Володимировича, 09.12.1986 р.н. (РНОКПП 1111111111), який проживає за адресою: м. Запоріжжя, вул. Таганрогзька, буд. 5, кв. 89.

Виконавче провадження було відкрите 28.11.2016 року, станом на 25.07.2018 року рішення Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя про стягнення з Сорокіна А.В. на користь Іванова О.І. заборгованості не виконано.

Після ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження, мені стало відомо, що державний виконавець виконуючі свої обов’язки не може відшукати боржника за місцем реєстрації, на виклики державного виконавця боржник також не з’являється.

Я вже звертався до виконавчої служби із клопотанням про оголошення у розшук Сорокіна А.В., однак жодної постанови я неотримав.

З урахування того, що боржник знаючи про наявне судове рішення на підставі якого з нього на мою користь стягується 122867,73 грн., не бажає його виконувати в добровільному порядку та ігнорує законні вимоги державного виконавця вважаю за необхідне просити державного виконавця в межах своїх повноважень звернутися до суду із відповідним вмотивованим клопотання про оголошення розшуку боржника Сорокіна Андрія Володимировича, 09.12.1986 р.н. До клопотання прошу долучити для дослідження судом всі довідки, акти та інші документи, які свідчать про неможливість відшукати боржника за місцем реєстрації.

Ухилення від виконання зобов'язань, покладених судовим рішенням, означає з об'єктивної сторони такі діяння (дії чи бездіяльність) особи боржника, які полягають у навмисному чи іншому свідомому невиконанні нею зазначених обов'язків.

16.09.2016 року державним виконавцем було направлено запит до Відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання УДМС України у Запорізькій області щодо надання інформації стосовно адреси реєстрації боржника. Згідно інформації боржник зареєстрований за адресою зазначеною у виконавчому документі, а саме: м. Запоріжжя, вул. Таганрогзька, буд. 5, кв. 89.

Адреса за якою зареєстрована фізична особа є офіційною адресою для листування та з огляду на те, що державний виконавець не може зв’язатися та знайти боржника за місцем його реєстрації, вважаю що є всі законні підстави для оголошення розшуку боржника, оскільки в інших законний спосіб державний виконавець фактично позбавлений можливості знайти боржника.

Відповідно до ст. 438 Цивільного процесуального кодексу України розшук боржника або дитини, привід боржника оголошуються за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника або дитини чи місцезнаходженням їхнього майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача. Суд має право витребувати від виконавця всі необхідні документи для вирішення питання про оголошення розшуку. Суд розглядає подання виконавця протягом десяти днів.

Відповідно до ч. 1 ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження» сторони виконавчого провадження та прокурор як учасник виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця у порядку, встановленому цим Законом, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.

Керуючись ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження», -

 

ПРОШУ ВАС:

Звернутися у встановленому законом порядку до суду із вмотивованим клопотанням про оголошення у розшук боржника Сорокіна Андрія Володимировича, 09.12.1986 р.н..

До клопотання прошу долучити для дослідження судом всі довідки, акти та інші документи, які свідчать про неможливість відшукати боржника за місцем реєстрації.

 

«___» _________ 201_ рік                                                                                О.І. Іванов

 

Процес складання процесуальних документів має безліч тонкощів і нюансів. Недотримання хоча б однієї вимоги закону до форми позову, заяви або клопотання, може привести до негативних наслідків. Краще довірити складання необхідного Вам документу адвокату.

 

Услуги адвоката по ст. 130 КУпАП, семейным, гражданским, жилищным и ДТП спорам.

+38 099 964 81 78

Адвокат Запорожье, Адвокат Вольнянск, Адвокат Мелитополь, Адвокат Орехов, Адвокат Токмак, Адвокат Бердянск, Адвокат Пологи, Адвокат по расторжению брака, адвокат по алиментам, адвокат по разделу имущества, адвокат по выселению

 

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО УСПЕШНО ЗАВЕРШЁННЫХ СУДЕБНЫХ ПРОЦЕССОВ В СУДЕ ПЕРВОЙ ИНСТАНЦИИ

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО РЕЗУЛЬТАТИВНО ОБЖАЛОВАННЫХ РЕШЕНИЙ В СУДАХ АПЕЛЛЯЦИОННОЙ И КАССАЦИОННОЙ ИНСТАНЦИИ

ОБЩЕЕ КОЛИЧЕСТВО КЛИЕНТОВ, КОТОРЫЕ ОБРАЩАЮТСЯ ПОВТОРНО, В СЛУЧАЕ ВОЗНИКНОВЕНИЯ НЕОБХОДИМОСТИ

ЮРИДИЧЕСКАЯ ВСЯЧИНА

Новости, полезные материалы и судебная практика

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ЮРИДИЧЕСКАЯ ВСЯЧИНА

Новости, полезные материалы и судебная практика

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ОБРАЗЦЫ ДОКУМЕНТОВ

Иски, заявления, ходатайства

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ

ОБРАЗЦЫ ДОКУМЕНТОВ

Иски, заявления, ходатайства

ОТКРЫТЬ РАЗДЕЛ
© 2016 - 2019 Адвокат Шумский Игорь Васильевич. Телефон: +38 099 964 81 78. E-mail: igorshumskiy2601@gmail.com.